GODIŠNJI REMONT: U petak 09. juna, 35 naselja bez struje

Zbog redovnog godišnjeg remonta u petak 09. juna, od 08:00 do 15:00 časova, bez električne energije ostaju potrošači u sledećim naseljima:

Salakovac, Veliko i Malo Crniće, Batuša, Kalište, Rašanac, Toponica, Veliko Selo, Vrbnica, Kula, Kobilje, Kobilje Divan, Mala i Velika Slana, Kravlji Do, Šljivovac, Aljudovo, Boževac, Manastirica, Crljenac, Dubočka, Starčevo, Aleksandrovac, Vlaški Do, Oreovica, Simićevo, Točka, Tićevac, Svinjarevo, Mirijevo, Polatna, Sibnica, Orljevo i Veliki Popovac.

TPKNEWS/ED Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker