S TAMAROM U AKCIJI: Ekipa serijala renoviranjem domova socijalno ugroženih porodica i u Braničevskom okrugu! (VIDEO)

Emisija „S Tamarom u akciji” koja se bavi renoviranjem domova socijalno ugroženih porodica koje žive na teritoriji Srbije, od avgusta 2017. planira snimanje novih 14 epizoda na teritoriji Podunavskog, Braničevskog, Borskog i Zaječarskog okruga. Prema pravilima prijavljivanja porodica za renoviranje kuća.

Porodica mora da živi na teritoriji sledećih okruga:

BORSKI OKRUG (Bor, Kladovo, Majdanpek, Negotin)
BRANIČEVSKI OKRUG (Veliko Gradište, Požarevac, Golubac, Malo Crniće, Žabari, Petrovac, Kučevo, Žagubica)
ZAJEČARSKI OKRUG (Boljevac, Knjaževac, Zaječar, Sokobanja)
PODUNAVSKI OKRUG (Smederevo, Smederevska Palanka, Velika Plana)

-U obzir dolaze samo one porodice koje imaju dom u svom vlasništvu, odnosno gde je jasno rešeno porodično nasleđe.

-Nekretnina treba da bude veličine oko 80 kradrata (ukoliko je veća nije moguće da se uradi za pet dana).

-Uzimajući u obzir da građevinski radovi ZAISTA TRAJU PET DANA, domovi koji se renoviraju treba da budu u relativno solidnom stanju, npr.kuća u selu bez struje i vode ne može da se uzme u obzir zbog kratkog građevinskog roka.

-Prijava treba da sadrži kratak opis porodice, njihovu životnu priču i slike porodice i doma u komežive.

U obzir dolaze samo prijave koje ispunjavaju sve gore navedene uslove. Ekipa„S Tamarom u akciji“ u čijem sastavu su pre svega arhitekta i građevinski preduzimač će prosuđivati koje kuće ili stanovi mogu da se prihvate zbog zadatog kratkog vremenskog roka. U dogovoru sa socilajnim službama, produkcija dalje preduzima korake u odabiru porodica kojima se renovira dom.

Prijave možete slati na: info@triangl.rs

Više informacija nadruštvenim mrežama: www.stamaromuakciji.rs

facebook/ S Tamarom u akciji

Instagram/ S Tamarom u akciji

Twitter/ S Tamarom u akciji

TPKNEWS/M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker