CELU NOĆ BEŽALA OD POLICIJE: Radnica Gradske uprave Požarevac nadrogirana izazvala udes!?

Neimenovana žena (37) iz Požarevca sumnjiči se da je izazvala saobraćajnu nezgodu u kojoj je lakše povređen muškarac (42), a potom napustila mesto događaja, saopštila je Policijska uprava u Požarevcu.

Screenshot

Do nezgode je došlo na putu između naselja Lučice i Prugovo, kad je upravljajući “fordom” požarevačkih registarskih oznaka, udarila u zadnji deo automobila “pasat” kojim je upravljao muškarac. Potom je napustila mesto sudara, a vozač “pasata” zadobio je lake telesne povrede.

Pripadnici saobraćajne policije su je, međutim, iste večeri uočili kod ulaza u Veliku Planu u automobilu, ali se oglušila o naređenje da stane. Kad su je zaustavili, utvrđeno je da vozilom upravlja pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, pa joj je određeno zadržavanje do 12 časova.

U međuvremenu, kako nezvanično saznaje TPKNEWS, ova žena (37) iz Požarevca, čiji identitet MUP nije otkrio, a koja je pod dejstvom psihoaktivnih supstanci upravljala vozilom, izazvala saobraćajnu nezgodu, pa je nakon toga bežala od policije, je radnica Gradske uprave Požarevac.

Povodom ovih naših saznanja kontaktirali smo nadležne u Gradskoj upravi Požarevac, ali niko nije hteo da nam u vezi ovog događaja ostavi bilo koji komentar.

Zbog izazivanja saobraćajne nezgode protiv nje će biti podneta krivična prijava za krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja.

Takođe, pošto je odbila da se zaustavi na znak saobraćajne policije, protiv nje će biti podneta prekršajna prijava iz Zakona o bezbednosti saobraćaja, precizira se u saopštenju policije.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker