UŽAS KOD GOLUPCA: Drogiran i pijan pretukao majku i nepokretnog ujaka!

Na predlog Osnovnog javnog tužilaštva u Velikom Gradištu, sudija za prethodni postupak odredio je pritvor od 30 dana za Jasmina Ivkovića (31) iz Mrčkovca kod Golupca, zbog sumnje da je izvršio nasilje u porodici i krađu.

Foto: Ilustracija

On je uhapšen 1. decembra, jer je 17. oktobra ove godine, pijan i drogiran, u svojoj porodičnoj kući u Mrčkovcu pretukao retardiranu majku Jadranku (52), jer nije htela da mu da novac za piće i drogu. Pošto je nju udario više puta po glavi i telu, novac je tražio i od ujaka Vlastimira Milutinovića (75), ali je ovaj odbio, pa je i njega pretukao.

Nakon toga je otišao iz kuće i skitničio po selu i okolini, sve do hapšenja. On se sumnjiči i za krađu, jer je od komšije Miodraga Vasića ukrao motocikl MZ.

Sudija za prethodni postupak naložio je pokretanje istrage, u kojoj će se saslušati svedoci i oštećeni i obaviti psihijatrijsko veštačenje osumnjičenog.

Inače, on nigde nije bio zaposlen, a već je bio osuđivan za krađu vozila i sitnija krivična dela.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker