DENI, GAZDIĆ I BULATOVIĆ: Nepismene crnogorske fu*are sa lažnim diplomama se bogate na teret sirotinje

Dok se mala crnogorska grupa ljudi bavi temeljnom pljačkom Termoelektrane Kostolac i njenih resursa, dotle Braničevski okrug i grad Požarevac propadaju zajedno sa uništenim javnim preduzećima.

Danijel Radosavljević-Deni, Igor Gazdić i Veselin Bulatović/Foto: Facebook/Privatna arhiva

Sav društveni talog nekadašnjih pripadnika kriminalnih bandi, sastavljen od ljudi bez morala i skrupula, opsednutih ličnim interesima, željom da imaju novac, moć i vlast, dokopali su se državnih funkcija.

Danijel Radosavljević-Deni, predsednik Sindikata kopova Kostolac, kupio je diplomu u ispostavi ozloglašene Srednje škole “Dositej” čiji su profesori zbog korupcije i prodaja diploma uhapšeni. S obzirom da ga je diploma koštala 5 hiljade evra, on je sada naplaćivanjem radnih mesta na kopovima Kostolac, vešto unovčava.

Inače, Radosavljević je okupio sporazumom Sindikate izdvojenih preduzeća sa serviranim lažnim obećanjima da će radnici imati veća prava i brzi prelazak u EPS. Veća prava radnici dobili nisu. Radosavljević im je crpio sredstva sa računa, davao instrukcije oko organizovanja letovanja i ekskurzija i kupovinu reklamnog materijala, a sve zarad lične koristi, dok u suštini, svi njegovi dopisi, po nalogu bivše ministarke Mihajlović, bili su usmereni protiv trenutnog rukovodstva sindikata a u korist smenjenog, bivšeg predsednika sindikata EPS-a, Milana Đorđevića-Đokine.

Naime, Deni se prešaltao na drugu stranu tako što je kupljen za korist zapošljenja njegove ćerke. Denijeva ćerka je jedina osoba koja je direktno prešla u EPS dok u firmi na kopu druga deca rade preko protenta već 5-6 godina.

Deni svoju dugogodišnju švalerku Milenu Remović aktivno finansira sredstvima sindikata plaćajući joj hirurške intervencije-plastična hirurgija. Takođe, u istoj zgradi u Požarevcu kupio je i dva stana, jedan za sebe, drugi za Milenu švalerku. Deni oko vrata nosi zlatni lanac od 10 hiljade evra, a kupio je i vikendicu i gliser od 20 hiljade evra.

Svojim najbližim poverenicima a zarad mira u sindikatu, Deni na nelegalan način svakog meseca isplacuje nadoknade, često iz fondova solidarnosti. Deni je poznat i po organozovanim skupim proslavama i zabavama na račun sindikata, na kojima okuplja njemu bliski ljude, a i one koji će mu u buducnosti zatrebati. Poslednju takvu proslavu Deni je sa svojom krimi grupom organizovao u restoran “Izvor” u Požarevcu 27. oktobra.

Organizator ove crnogorske krimi grupe je Veselin Bulatović, izvršni direktor za proizvodnju uglja u ogranku “TEKO” Kostolac, koji iako je penzioner, zapošljava svoje pulene, a Danijel Radosavljević-Deni i Igor Gazdić, direktor PD RIO-Kostolac su omiljeni Bulatovićevi puleni, i oni su zaduženi za spiskove zapošljavanja. Uzimaju 5.000 evra po radnom mestu. U kostolačkim kopovima zakupili su radna mesta za 500 ljudi, a do sada su prodali 300 od kojih su samo njih 30 zapošljeni iz SNS-a.

Denijevom intervencijom su čak i svi narkomani iz Kostolca i okoline zaposleni na kostolačkim kopovima.

Ono što spaja ovaj krimi crnogorski trio su kupljene diplome i organizacija skupova i proslava na teret sindikata i PD RIO-Kostolac u restoranu “Princess White” u Požarevcu.

(Tpknews.com/S.A.)

7 Komentari

  1. Zaboravili ste da spomenete najveću fukaru među njima Perišića zvanog Milogorac, tu je i Mijović iz Golupca, a njihovog šefa Jokića….

    1. Gazdica su vec trebali da strpaju u zatvor jer covek ima vise krivicnih dela nego bilo ko. Kazu da je vec gotov i da mu se sprema sut karta iz RIO, a i nema vise Vulina, pa ce sada morati da odgovara za sve sto je sakrio…Zivi bili pa videli…samo koga ce draga da hrani seksi sendvicima videcemo:)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker