UHAPŠENA DVA SRBINA I VLAUCA: Krali bicikle u Beču, pa ih preprodavali u Srbiji

Trojica srpskih državljana, od kojih je, kako saznajemo, jedan pripadnik vlaške nacionalne manjine, uhapšeno u Beču dok su pokušavali da ukradu bicikle. Prilikom hapšenja otkriven je u žbunju alat koji su korsitili za krađu.

Foto: Shutterstock

Hapšenju Srbina (44) i Vlauce (38) prethodila je prijava građanina koji je primetio sumnjivi dvojac oko dvotočkaša.

Kako prenose austrijski mediji, svedok je slučaj prijavio oko ponoći kada je video dvojicu muškarca koji se motaju oko prostorije gde su ostavljene bicikle. Policija je odmah izašla na teren i uhapsila dvojicu osumnjičenih nedaleko od mesta gde su pokušali da ukradu bicikle.

Kako su za medije rekli u policiji, u žbunju gde su pokušali da ukradu dvotočkaše pronađen je alat za obijanje. Dvojica osumnjičenih, starosti 38 i 44 godine, iz Srbije su uhapšeni zbog sumnje da su u pokušali pljačku.

Tokom dalje istrage, policija je došla do još jednog Srbina (46) koji je kako se sumnja kombijem ukradene bicikle prebacivao u Srbiju i preprodavao. Da li su sumnje opravdane biće utvrđeno istragom koju je policija pokrenula.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker