DANAS STIŽE TELO: Sutra sahrana Miloša Grujića u svom rodnom mestu Melnica!

Na groblju u selu Melnica sutra će biti sahranjen Miloš Grujić (24), student novosadskog DIF-a poginuo u Čikagu.

Milos-Grujic-2

Posmrtni ostaci stradalog Miloša danas će stići u Petrovac na Mlavi, a troškove transporta od SAD do Srbije, po rečima njegove sestre Milene, snose drugovi iz Amerike i vlasnik kompanije u kojoj je Miloš radio.

Na njega su se dok je čekao na istovar svog kamiona sa drugog kamiona sručile vodovodne cevi i usmrtile ga.

Njegovi drugovi iz Amerike, njih trtidesetak, u subotu su se okupili i organizovali ispraćaj posmrtnih ostataka mog brata. Neki listovi su objavili da mi nemamo novca za transport i mnogi ljudi su me zvali telefonom i slali mi poruke da pitaju koliko para treba i da kažu da su voljni da pomognu. Svima njima smo objasnili da su troškovi pokriveni i da niko ne treba da sakuplja i šalje novac – kaže Milena.

Po njenim rečima, posmrtni ostaci njenog brata Miloša u Petrovac će stići danas, a sahrana je u utorak, na groblju u selu Melnica, prenosi Alo!

Želja je naše porodice da se sahrana ne snima, jer nam time ništa ne biste pomogli, a ako neko želi da nešto objavi, neka objavi fotografiju moga brata dok je bio živ – ističe Milena.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker