KUČEVO: U ponedeljak 24. oktobra, zasedanje četvrte redovne sednice Skupštine opštine

U ponedeljak, 24. oktobra, odbornici Skupštine opštine Kučevo održaće svoju četvrtu redovnu sednicu, a na dnevnom redu će se naći 25 tačaka od značaja za opštinu.

skupstina-opstine-kucevo-zaseda-24-oktobra

To je usaglašeno na sastanku koji je predsednik SO Kučevo, Vladimir Stojanović, održao sa šefovima odborničkih grupa u lokalnom parlamentu: Brankom Kecmanom ( OG „Aleksandar Vučić- Srbija pobeđuje) i dr Darkom Blagojevićem (OG „GG dr Darko Blagojević“).

Na dnevnom redu će se između ostalih naći i Izveštaj o izvršenju opštinskog budžeta u prvih šest meseci ove godine, promene Statuta opštine i Poslovnika o radu Skupštine opštine, predlog novih članova Opštinskog veća kao i rebalns budžeta.

TPKNEWS/SO Kučevo

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker