DA LI JE SVE IZREŽIRANO UNAPRED? Prvi spot Vučića i pre objave kandidature! (VIDEO)

Prvi predizborni spot kandidata SNS za predsednika Srbije Aleksandra Vučića od jutros je privukao veliku pažnju na društvenim mrežama.

Printscreen

Iste večeri kada je na proslavi rođendana predsednika Srbije Tomislava Nikolića u medije procurela informacija da će se kandidovati na izborima, a samo dan nakon što je Predsedništvo SNS odlučilo da u tu trku pošalje Aleksandra Vučića, na Fejsbuk profilu aktuelnog premijera pojavila se visokobudžetna reklama, snimana u avionu sa velikim brojem statista i glumaca.

S obzirom na kvalitet reklame sigurno je da nije mogla biti snimljena za kratko vreme, što znači da je snimana i pre nego što je javnost znala ko će biti kandidat SNS. Reklama kruži društvenim mrežama, a postavljena je na profil u 21.39 časova na Sretenje.

TPKNEWS/M.L

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker