ČINODEJSTVOVANJE U MALOM CRNIĆU: Predsednik poštenjačina svojoj ljubavnici poklonio stan u Beogradu na vodi

Jeste da se u Opštini Malo Crniće ništa ne radi al se zato dobro zaradi, tako da je ovih dana predsednik Opštine Malo Crniće Mališa Antonijević, dobio na poklon dvosoban stan u Beogradu na vodi.

Predsednik Opštine Malo Crniće Mališa Antonijević/Foto: Facebook

Kako saznaje Insajder Mile Sova, Mališa je na poklon dobio dvosoban stan u Beogradu na vodi kao nadoknadu za dobro obavljenu manipulaciju, i na nelegalan način preko javne nabavke, uspešno obezbeđen posao jednoj privatnoj firmi.

Inače, s obzirom da je u pitanju firma koja je na dobrom i visokom negativnom glasu, radove će uspešno izvoditi na području Opštine Malo Crniće u narednom periodu, a građani Opštine, verovatno će snositi posledice loše odrađenog posla.

Naime, predsednik Opštine Malo Crniće Mališa Antonijević poznat je kao velika poštenjačina. Uvek se kune u svoje poštenje.

Tako je predsednik poštenjačina da ga ne bi grizala savest ili na svojoj grbači navukao organe vlasti, odlučio je da mukom stečeni stan u Beogradu na vodi ne zadrži za sebe i time ugrozi svoje poštenje, već ga je poklonio svoj znatno mlađoj ljubavnici “plavušici iz prosvete” sa kojom već duže vreme pre ljubavnog zanosa deli opljačkan novac od sugrađana, a nakon toga, Mališin fetiš je da na poređanim evrima po krevetu činodejstvuje nad njom, i tim gestom ojača svoje romantično prijateljstvo.

(Tpknews.com/S.A.)

5 Komentari

 1. Odlucio “sedmorazredni” da uci engleski. S obzirom da je zsvrsio samo sedam razreda regularno drugi predmeti mu ocigledno nisu isli, ali zato engleski Dobro ide Pronasao covek sebe pod stare Dane. Jos treba da se zakiti karanfilima I lalama iz Cvecare “Ljiljan” pa da Bude kompletan. Bravo Malisa. Ali neka Ovoga puta ispravi gresku koju je napravio prilikom imenovanja direktora Medicinske skole u Pozarevcu. Ocigledno je da su Malisini uticaji I moci tada ozbiljno zatajili sto je prouzrokovalo pravu buru u njegovoj vezi. Cemu su mnogi scedocili.

 2. Zaboravih za to vreme se gospodja Biljana Antonijevic u Kobilja uspesno bavi uzgojem rasnih koza, a I svinja I drugih domacih zivotinja Bice mleka a I sira za Malisu.

 3. Malo Crnice je malo, ali lepo mestašce i opština vrednih i marljivih ljudi . Bilo ih ih je više desetina marljivih i vrednih domaćina , mahom poljoprivrednici, kada
  je u onoj tamo sali na spratu one male zgrade Opštine Malo Crniće svojevremeno održana otvorena i javna prezentacija TRANSEVROPSKOG (Atlantski okean -Crno more) MULTIMODALNOG SAOBRAĆAJNOG KORIDORA-ISTOK (CRNOMORSKOG KORIDORA) ,čija trasa od Požarevca ka Kučevu i dalje …prelazi PREKO TERITORIJE Opštine Malo Crnice.
  I ,naravno , to što se bave poljoprivredom im nimalo nije smetalo, jer su pametni i normalni ljudi da, savršeno dobro shvate i razumeju da ova j TRANSEVROPSKI (Atlantski okean -Crno more) :
  1.) VRAĆA Republiku Srbiju NA CENTRALNU GEOSAOBRAĆAJNU POZICIJU NA BALKANU I U JUGOISTOČNOJ EVROPI.
  2.) Da je JEDINI mogući i OSNOV I TEMELJ ODRŽIVOG REGIONALNIG RAZVOJA CELOG ovog sada
  demografski ,ekonomski ,ekološki
  ,socijalno IZUMIRUĆEG I IZDIŠUĆEG
  regiona Istočne Srbije.
  Koji počinje na samo 60 km VAZDUŠNE LINIJE od BEOGRADA ,i na približno manje od 29 km od Teritorije Grada Beograda (od teritorija Smedereva Požarevca , i prostire se pravcem na istok Malo Crniće -Kučevo -Majdanpek,i sve levo i desno od ovog pravca preko teritorije Bora, i sve do Kladova ,Negotina, Zaječara ,Knjaževca i granice sa Bugarskom.
  I ZATO su Braničevski ,Borski ,Haječarski upravni okruzi doneli svoje odluke (u pisanoj formi ,pečatirane,zavedene i uredno i blagovremeno dostavljene višim institucijama o NAJSNAŽNIJOJ podršci ovom svom TRANSEVROPDKOM koridoru, a Negotin ,Veliko Gradište, Majdanpek,Kučevo,Bor,Žagubica, Kladovo, Petrovac na Mlavi ,itd…..svoje SKUPŠTINSKE ODLUKE o istoj takvoj podršci.
  I to UVEK JEDNOGLASNO iako su lokalni ldbornici iz različitih političkih opcija…što je i potpuno normalno jer SVI ZNAJU I RAZUMEJU ZNAČAJ ovog GEOSTRATEŠKOG MULTIMODALNOG KORIDORA…
  Pa ZATO danas stotine hiljada o ovom svom TRANSEVROPSKOM ((Atlantski okean -Crno more) izuzetno dobro edukovanih i informisanih GRAĐANA CELOG ovog sada IZDIŠUĆEG I IZUMIRUĆEG regiona Istočne Srbije ovaj svoj GEOSTRATEŠKI koridor sami,spontano, istovremeno i DVOJAKO nazivaju strogo cenzurisan
  i ,, KORIDOR ŽIVOTA/,,ZABRANJENI KORIDOR,, .
  I možda bi bilo zanimljivo i interesantno da se ti vredni domaćini iz Malog Crnića raspitaju po svom malenom i lepom mestu ,koje nije ni Beograd ni Pariz gde je to malo teže saznati ali se i tamo to može , i napišu nam ovde da SVI to pročitamo :
  KO U MALOM CRNIĆU POTPUNO NETRANSPARENTNO I NEJAVNO I VEĆ DUGO VREMENA BLOKIRA DA SE PRED ODBORNIKE I SLOBODNO IZABRANE PREDSTAVNIKE GRAĐANA OVE MALENE OPŠTINE ,
  NA NJIHOVO SLOBODNO,JAVNO ,TRANSPARENTNO I ODGOVORNO ODLUČIVANJE…
  PREDLOG SKUPŠTINSKE ODLUKE O OVOM TRANSEVROPSKOM (Atlantski okean -Crno more) MULTIMODALNOM ,
  i kako ga građani CELOG ovog sada IZDIŠUĆEG I IZUMIRUĆEG (I U SVOM NAJVEĆEM DELU POGRANIČNOG) regiona Istočne Srbije sami nazivaju …strogo CENZURISANOG,, KORIDORA ŽIVOTA ,, /,,ZABRANJENOG KORIDORA,,
  I da nam to ovde napišu.
  A možda bi bilo zanimljivo i interesantno da nam to ISTO NAPIŠU ovde napišu…
  i Požarevljani i Golupčani.
  Jer i priča se u regionu da je to sve ISTO…. i da je to SAMO taj NAJNIŽI LOKALNI nivo višegodišnje CENZURE I BLOKADE ovog TRANSEVROPSKOG KORIDORA.
  Pa je moguće da kada to bude otklonjeno LOKALNI SKUPŠTINSKI odbornici kao slobodno izabrani prdstavnici građana , i pozicioni i opozicioni , jer je to totalno NEBITNO KADA SU U PITANJU RRANSEVROPSKI KORIDORI…
  budu i u prilici da SLOBODNO, JAVNO,TRANSPARENTNO I ODGOVORNO iskažu svoj stav o ovom svom TRANSEVROPSKOM KORIDORU…
  Kakav god je taj njihov stav.
  I pozdrav za Malocrničane,Požarevljane i Golupčane …iz tranmvaja.🚞

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker