Četvoročlana srpska porodica povređena u teškom udesu u Francuskoj (FOTO)

Četvoročlana srpska porodica povređena je u noći između subote i nedelje nakon teške saobraćajne nesreće u Francuskoj, pišu tamošnji mediji.

Foto: Lejsl

Do nesreće je došlo pet minuta nakon ponoći u gradu Siri le Nobl, kada je Srbin (43) izgubio kontrolu nad “pežoom bokser”, u kom je vozio suprugu i još dvoje članova porodice, sleteo sa puta i udario o zid tunela.

Foto: Lejsl

Francuski inspektori odmah nakon nesreće testirali su muškarca na alkohol, ali je utvrđeno da nije bio pijan u trenutku nesreće. Prema njegovim rečima, navodno je izgubio kontrolu nad kombijem zbog kiše zbog koje put bio klizav.

Foto: Lejsl

Hitna pomoć sanirala je na licu mesta povrede dvoje članova porodice, koji su, srećom, samo lakše povređeni. Srbinova supruga, koja je trudna, u stanju šoka je odmah prebačena u obližnju bolnicu, ali su kontrole pokazale da nije zadobila teže povrede, te da život bebe nije ugrožen.

TPKNEWS/Blic/M.J.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker