BRUTALNO UBISTVO U AUSTRIJI: Sin (20) motikom na smrt pretukao oca (53)! (VIDEO)

Florian M. (20) je kupio motiku u jednoj gvožđari u Hercogenburgu a zatim se odvezao do očeve kuće i sakrio je u dvorištu.

Foto: derneuemannde.com
Kada se njegov otac Franc M. (53) pojavio iza ugla kuće sin ga je napao i na smrt izudarao motikom. U sredu uveče, oko 21 sat, dežurna jedinica policije dobila je poziv od  Floriana M. (20) i ostali zaprepašćeni. On je policajcima mirno rekao: „ Ubio sam oca!“

Nekoliko policijskih ekipa i kola hitne pomoći odmah su se uputile na lice mesta. Kada su stigli zatekli su beživotno telo Franca M. (53) koji je podlegao teškim povredama usled krvničkog premlaćivanja. Odmah je uhapšen njegov 20-godišnji sin Florian.

Foto: nachrichten.at

Veruje se da mladić ima psihičke probleme, a šta je bio okidač ovog zločina za sada ostaje predmet istrage. Inače Franc je bio pripadnik ÖKB koja predstavlja najveću vojno političku organizaciju, koju uglavnom sačinjavaju bivši kao i sadašnji pripadnici vojske. Njegovi prijatelji šokirani su vešću o njegovom brutalnom ubistvu. Florian M. se trenutno nalazi u istražnom zatvoru u St. Peltenu.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker