POTVRDA TEORIJE O “ZLATNOJ MILIJARDI”? Bil Gejts 2015. najavio smrt milijardi ljudi vakcinacijom! (VIDEO)

Najbogatiji čovek na planeti, Bil Gejts bez imalo srama i straha priznao je 2015. godine pred brojnom publikom da im je cilj smanjiti broj ljudi na planeti.

Screenshot YouTube

Ako napravimo jako dobar posao sa novim vakcinama, reformom zdravstvenog sistema i zdravstvenim ustanovama za reproduktivnost broj bi mogli smanjiti za otprilike 15 odsto, rekao je Gejts na TEDekovoj tribini o životnoj sredini.

Izjava najbogatijeg čoveka šokiraće vas i nateraće da neke teorije zavera shvatite ozbiljnije. Govoreći o lošem stanju naše planete, Gejts se osvrnuo na broj ljudi na Zemlji.

“Na planeti trenutno ima oko 6, 8 milijardi ljudi. I taj broj uskoro bi mogao porasti na 9 milijardi ljudi. Ali, ako napravimo jako dobar posao sa novim vakcinama, reformom zdravstvenog sistema i zdravstvenim ustanovama za reproduktivnost broj bi mogli smanjiti za otprilike 15 odsto”, kazao je Gejts ispred brojne publike na TEDekovoj tribini o životnoj sredini.

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Svaka čast za ovo što ste objavili. Kamo sreće da sva naša štampa ovo objavi. Valjda bi se ovaj narod opametio. A trebalo bi i naši lekari i političari da ovo pročitaju. Ja ovo znam i pisala sam u nekom časopisu komentar o ovome ali nisu hteli da objave. Mnogo ljudi misli da je ovo teorija zavere jer je ovo jako strašno i normalnom čoveku je teško da poveruje. A možda je istina čak i gora.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker