Blic fondacija dodelila kuću porodici Petković u Kličevcu (VIDEO)

Blic fondacija dodelila je kuću od 80 m2 porodici Petković, to je porodica sa sedmoro dece od toga šestoro žive sa ocem i majkom dok se najstarija ćerka udala, deca su starosti od godinu dana do osamnaest godina.

Danas je useljena porodica Petković uz pomoć Blic fondacije i Grada Požarevca. Uz mnogobrojne donatore koji su pomogli kroz nameštaj (Forma Ideale), kuhinju i belu tehniku je obezbedila firama (Liber Novus), (Dexy Co) je obezbedio igračke, kojima su se deca najviše obradovala.

”Ovo je četvrta kuća koju je Blic fondacija gradila i uselila ostala je još jedna, ovo su javni radovi koji se na ovaj transparentan način rade zbog donatora koji su dali novac i da bi videli gde je novac otišao. Grad Požarevac je imao veliki udeo u ovoj akciji, jer je pomogao oko svih potrebnih dozvola za gradnju i izašao u susret u mnogo drugih propratnih situacija“, rekla je Ljiljana Knežević izvršni direktor Blic fondacije.

Bojan Ilić predsednik Skupštine Grada Požarevca, zahvalio se Blic fondaciji i rekao:

” Nadam se da će porodica Petković dostojno moći da nastavi svoj život i funkcinisanje, želim i da se zahvalim gradskoj upravi na pomoći kao i meštanima naselja Kličevac i istakao bih da bi u narednom periodu svi trebalo da pokažemo solidarnost, pomoć, humanost, jer bez obzira koliko neko bude mogao da pruži, mnogo će značiti nekome ko prima tu pomoć. Apelujem na sve grđane Požarevca da budemo solidarni i dalje”.

TPKNEWS/pozarevac.rs

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker