OBRAČUN U BEČU: Bečlija potegao pištolj na Srbina zbog parking mesta!

Bečka policija uhapsila je u četvrtak 30. novembra, 33-godišnjeg Austrijanca jer je potegao pištolj na Srbina (20) nakon svađe oko parking mesta.

Kako je Irina Steirer potparol policije u izjavi za medije rekla: – Do svađe je došlo kada je srpski državljanin parkirao svoj auto na slobodnom mestu za parkin u četvrtak, 30. novembra, u ulici Liensfeld u Beču, oko 13:15 sati, sa čime se 33-godišnji bečlija nije slagao. Bečlija je od Srbina zatražio da svoj auto skloni sa slobodnog parkinga i parkira ga u svojoj garaži. Pošto je Srbin odbio da to uradi, 33-godišnji bečlija je izvadio pištolj i uperio u Srbina zapretivši mu da će mu pucati u noge ako ne pomeri auto -, kazala je portparol policije Irina Steirer.

Srbin je nakon što je 33-godišnji bečlija izvadio pištolj i zapretio mu, potrčao ka svojoj zgradi. Bečlija je Srbina jurio do ulaza u zgradu. 20-godišnji Srbin je odmah pozvao policiju koja je njegovog napadača uz podršku VEGA, zatekla pored njegovog auta oduzela pištolj i uhapsila.

Osim pištolja, policija je pretresom stana 33-godišnjeg bečlije, pronašla kanabis.

TPKNEWS/M.L.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker