ODLUČNA AKCIJA POLICIJE: Uhapšeni kradljivci televizora

Odlučnom akcijom pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu uhapsili su i priveli pravdi dvojicu drskih lopova koji su na teritoriji Požarevca i Kostolca vršili provale u kućama i stanovima građana.

Lisice na rukama stavljene su dvadesetogodišnjem E.M. i godinu starijem požarevljaninu M.M. zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivična dela teška krađa i teška krađa u pokušaju.

Kod njih policija je pronašla dva televizora, za koje se osnovano sumnja da su ukradeni.

Osumnjičeni su uz krivičnu prijavu privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu, koji će okfalifikovati za koja krivična dela će osumnjičeni biti gonjeni i o, određivanju, eventualno, pritvora, iz razloga da ne bi ponovili krivično delo za koje se terete.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker