BAHATIO SE ZA GINISA: Bečlija iz okoline Petrovca na Mlavi divljao 231,7 km na sat kod Šida

Policijski presretači imali su jutros pune ruke posla pa je tako presretač uhvatio vozača koji je jurcao iz pravca Šida.

Ilustracija

Reč je o 21-godišnjem muškarcu srpskog porekla, a kako saznajemo iz okoline Petrovca na Mlavi, koji je vozio mercedes bečkih tablica. Policija je izmerila da je vozio 231,7 kilometar na sat, 112 više od dozvoljene brzine.

Takođe, na auto-putu Beograd – Niš, na izlazu iz Beograda, 31-godišnji vozač u golfu vozio je 117 km na sat gde je ograničenje 80. On je vozio pod dejstvom kanabisa i imao je 1,27 promila alkohola u krvi.

(Tpknews.com/Pink)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker