PRIVILEGOVANI: Požarevački SPS, gradi sebi neke nove koalicione partnere?

Neke opozicione partije mogu da drže promocije u Centru za kulturu u Požarevcu, a za Miodraga Majića nema mesta u ovoj ustanovi, iako je od strane organizatora zakazana čak mesec dana ranije promocija knjige uvaženog pisca i sudije, Majića.

Foto: S.M.

To govori samo da su neki privilegovani i da su posle predstojećih lokalnih izbora moguće razne koalicije.

Požarevački SPS i njihova direktorka Centra za kulturu u Požarevcu, Galina Perić, odobrava konvencije i promocije nekih opozicionih partija, a što može da se zaključi da su povezani pojedini iz pozicije i opozicije.

Inače, Galina Perić je zaposlila penzionera Milutina Mrdaka koji je radio u gradskoj upravi, nekadašnji član DS, a sada SPS.

Socijalisti kao da nemaju mlade i školovane ljude, pa zapošljavaju penzionere.

(Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker