APEL DIREKTORA TOPLIFIKACIJE POŽAREVAC: Telefoni zagušeni, ne zivkajte ako nemate grejanje, ne javljamo se do ponedeljka!

Iz JP “Toplifikacija” Požarevac apelovali su na građane da prijave o prekidu snabdevanja toplotnom energijom u stambenim zgradama prijavljuju isključivo upravnici zgrada ili predsednici kućnih saveta.

Foto: M. Veljković

– Zbog zagušenja telefonskih poziva i nepotrebnog čekanja na uspostavljanje veze sa Dispečerskim centrom, jer često više komšija iz jedne zgrade pokušava da prijavi isti poremećaj, apeluje se na korisnike usluga JP „Toplifikacija“ Požarevac da do ponedeljka, 7. novembra, prijavljuju isključivo kada cele zgrade nisu snabdevene toplotnom energijom na broj telefona Dispečerskog centra 0800-105-104 (opcija 2) i da to čine upravnici zgrada ili predsednici kućnih saveta – , navodi u saopštenju JP „Toplifikacija“ Požarevac direktor Slaviša Stojković.

Podsetimo, od ponedeljka 31. oktobra je počela isporuka toplotne energije građanima u Požarevcu koji su priključeni na sistem daljinskog grejanja, ali su u mnogim stanovima radijatori tek juče bili mlaki, dok u nekima su još uvek ledeni.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker