AKCIJA „ČEP ZA HENDIKEP“: Đaci sakupili 10 džakova čepova​

Iz Zavoda za javno zdravlje Požarevac danas je otišla još ​ jedna količina čepova koja je prikupljena od strane građana koji ​podržavaju akciju „Čep za hendikep“.

Foto: M. V.

Posebnu zahvalnost Zavod je ​uputio Ekonomsko-trgovinskoj i Mašinskoj školi iz Kučeva, čiji su đaci ​prikupili 10 džakova čepova i time pokazali solidarnost sa licima sa ​invaliditetom, kao i svest u upravljanju otpadom.

Čepovi se i dalje ​mogu prikupljati i donositi u prostorije Zavoda za javno zdravlje ​ Požarevac.

Akcija „Čep za hendikep”, u kojoj se sakupljeni čepovi ​predaju za reciklažu, u Srbiji se sprovodi već godinama, kako bi se ​osobama sa hendikepom pomoglo u nabavci invalidskih kolica i ​neophodnih ortopedskih pomagala.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker