Volonteri delili pomoć socijalno ugroženima sa teritorije Gradske opštine Kostolac (FOTO)

Danas je podeljeno 115 paketa socijalno ugroženima sa teritorije Gradske opštine Kostolac.

Volonteri Kostolac

Ova dodela paketa se vrši u Kostolcu i u ostalim naseljima koja pripadaju Gradskoj opštini Kostolac, Petka, Klenovnik, Ostrovo i Stari Kostolac.

Juče  je podeljeno 83 paketa za korisnike usluga Narodne kuhinje, a danas 115 paketa za druge socijalno ugrožene kategorije. U te pakete spadaju hrana i sredstva za higijenu. Pakete je obezbedio Štab za vanredne situacije Grada Požarevca a podeljeni su preko volontera iz Kostolca i Požarevca i volontera iz Romske kancelarije.

U Gradskoj opštini Kostolac ima oko 50 volontera, koji rade u dve smene. Dnevno imaju oko 25 intervencija. Broj telefona koji je aktivan za pomoć starim licima sa teritorije Gradske opštine Kostolac je 061/1738185 i on je aktivan od 8:00 do 20:00 časova.

Predsednica privremenog organa Gradske opštine Kostolac Milena Cerovšek i član privremenog organa Serdžo Krstanoski su zadovoljni angažovanjem volontera i njihovim doprinosom u ovom vanrednom stanju.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker