ŽAGUBICA: Pobratimila se udruženja „Mladost“ iz Krepoljina i „Bambi“ iz Beča (VIDEO)

Sa ciljem održavanja dugotrajnih bratskih odnosa na polju kulture i sporta, predsednici Kulturno – umetničkog društva „Mladost“ iz Krepoljina i Kulturno – sportskog društva „Bambi“ iz Beča, potpisali su, u Beču, Povelju o bratimljenju.

Potpisana_povelja_o_bratimljenju_u_Becu

Tom svečanom činu prisustvovao je i predsednik opštine Žagubica Safet Pavlović sa saradnikom za odnose sa inostranstvom, Živojinom Trifunovićem, kao i članovi Kulturno – sportskog društva „Bambi“.

Pozdravljajući skup, predsednik Folklornog ansambla „Mladost“ iz Krepoljina, Milan Milojković, zahvalio je domaćinima na gostoprimstvu i lepoj saradnji tokom protekle dve godine, a posebno, predsedniku opštine Žagubica za zalaganje na polju očuvanja tradicije.

Predsednik društva „Bambi“ iz Beča, Milan Popović, izrazio je nadu da će saradnja biti dugotrajna i raznolika na sportskom i kulturno- umetničkom polju.

TPKNEWS/SO Žagubica

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker