PRONAĐENA NESTALA DEVOJČICA IZ KLADOVA! Dronovi je snimili nakon osam sati potrage!

Petogodišnja devojčica Nina A. iz Kladova pronađena je posle skoro osam sati potrage.

Screenshot/Facebook

Nestala devojčica je pronađena u vinogradu pored puta nekih pet kilometara od vrtića iz koga je jutros nestala oko 9:30 sati. Nju je snimio privatni dron na jednom neuređenom igralištu. Dete je trenutno u Domu zdravlja na pregledu i prema prvim informacijama, nije povređeno.

Za devojčicom je tragalo celo Kladova skoro osam sati. U potrazi su sve vreme bila angažovana i dva drona.

Majka nestale devojčice Sanja Anđelić rekla je da ništa nije slutilo na dramu.

– Jutros sam je odvela u vrtić i sve je bilo uobičajeno. Na sebi je imala drečavo roze jaknicu. Oko 10 sati su me pozvale vaspitačice. Bila sam na poslu. Kazale su mi da mi je dete nestalo. Njena grupa dece bila je u dvorištu i kada su ulazili unutra vaspitačice su videle da nema mog deteta. Uspaničeno sam odjurila u vrtić – rekla je za Kurir uznemirena majka.

Nina će uskoro da napuni pet godina, ali prema rečima majke devojčica slabo komunicira. Dvorište vrtića je ograđeno, međutim, nije zaključano.

Za sada nikome nije jasno kako se devojčica neprimetno išunjala.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker