PIJAN VOZIO BMW: Zbog nesreće u kojoj je poginuo mladić (18) iz Velikog Gradišta, uhapšen vozač iz sela Kisiljevo

Policija u Velikom Gradištu uhapsili su noćas i zadržali M. S. (20) iz sela Kisiljevo, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo u vezi sa bezbednošću u saobraćaju.

Ilustracija

U nesreći koja se noćas dogodila poginuo je vozač mopeda star 18 godina iz Velikog Gradišta.

Uhapšeni je osumnjičen da je upravljao vozilom marke BMW sa probnom dozvolom i pod dejstvom alkohola, kako je pokazao alko-test, u krvi je imao 1,02 promila alkohola.

Osumnjičeni je zadržan i biće saslušan pred zamenikom VJT u Požarevcu u roku od 48 sati.

Podsećamo, u Kumanu kod Velikog Gradišta, na putu Požarevac-Veliko Gradište rano jutros, oko 2 časa posle ponoći, automobil marke „BMW“, za čijim je volanom bio mladić M.S. (20) iz sela Kisiljevo, prešao je na suprotnu stranu kolovoza i sudario se s mopedom.

Inače, automobil koji je učestovovao u udesu je vidno oštećen. Sa kola je od siline udarca gotovo otpao točak.

(Tpknews.com/N.P.)

PROČITAJ I

4 Komentari

  1. Porodici nastradalog mladića iskreno saučešće. Još jedan život se završio a tek je trebalo da se proživi i to zbog pijane budale koja će se kao i svi na žalost izvući sobzirom na naše sudstvo koje ne sudi po pravdi već po evrima koje dobiju ili kako Vučić naredi.

      1. Ne pričajte gluposti, nisu krivi ni sudije, ni Vučić i Đilas, već su krivi roditelji, što kupuju deci motore i kola.

  2. Nisu krive sudije? Da li je robijao sin Željka Mitrovica i ostali tatinu sinovi koji su zbog bahate vožnje, pijani i drogirani mnoge porodice zavoli u crno. Kako je tim roditeljima što gledaju ubice svoje dece kako se šepure na slobodi eventualno sa nanogicom.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker