VELIKO GRADIŠTE: Veliki uspesi malih balerina (FOTO)

Odeljenje Baletskog studija “Amadeus“ u Velikom Gradištu postoji već dve godine, a ulazi i u treću godinu rada – novu školsku 2016/17.

Veliki uspesi malih balerina

Za prethodne dve godine ove devojčice su postigle niz velikih uspeha i u punom sjaju predstavljale svoj grad na takmičenjima u Beču, Zrenjaninu, Požarevcu i Vršcu dok su u Beogradu, na velikoj sceni Doma sindikata, osvojile sva prva mesta i donele zlatne medalje sa pomenutih takmičenja.

Veliki uspesi malih balerina 1

Pored takmičenja, imale su i brojne nastupe i koncerte, a kruna prošlogodišnjeg rada bio je junski koncert na sceni Kulturnog centra u Velikom Gradištu kada su balerine dobile diplome za završenu pretrhodnu godinu baleta. Ukupan prihod sa koncerta kao i sam koncert bili su posvećeni, takođe našoj, balerini Leni Cvetković uz najveće želje za njeno ozdravljenje.

Veliki uspesi malih balerina 2

Ove divne balerine zaslužile su sve pohvale i podsticaje kako bi nastavile da nižu uspehe.

Veliki uspesi malih balerina 3

Časovi baleta održavaju se u Kuturnom centru, utorkom i sredom.

Veliki uspesi malih balerina 4

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker