PRITVOR DO 30 DANA ZA NASILNIKA: Pajserom udarao čoveka dok ga nije unakazio

Na predlog Osnovnog javnog tužilaštva u Smederevu protiv B. A. (44), zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično teška telesna povreda, određen je pritvor u trajanju od 30 dana zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi ometati postupak uticajem na oštećenog.

Foto: Shutterstock

Osumnjičenome se stavlja na teret da je u večernjim satima u naselju „Papazovac“ u Smederevu oštećenom, nakon kraće verbalne rasprave zadao više udaraca metalnom šipkom – pajserom, nanevši oštećenome teške telesne povrede u vidu preloma lakta leve ruke, podlaktice leve ruke i šake leve ruke.

Zbog zadobijenih povreda oštećeni je zadržan na odeljenju hirurgije.

Nakon sprovedenih intenzivnih operativnih radnji utvrđen je identitet učinioca i završen je uviđaj lica mesta, nakon čega je osumnjičenom najpre određeno zadržavanje, a potom i pritvor.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker