VELIKO GRADIŠTE: Humanitarna karaoke žurka Đačkog parlamenta SŠVG (FOTO)

U petak, 4. novembra, Đački parlament Srednje škole Veliko Gradište organizovao je humanitarnu karaoke žurku u holu škole.

humanitarna-karaoke-zurka-dackog-parlamenta-4

Na karaoke takmičenju su učestvovali profesori, sadašnji i bivši učenici škole, a o pobedniku je odlučivao tročlani žiri, u sastavu: prof. Uroš Dučić (SŠVG), Jelena Pantić (Opština Veliko Gradište) i Dajana Stojanović (Turistička organizacija Veliko Gradište).

Po završetku drugog kruga takmičenja doneta je odluka o pobednicima:
1. mesto – Marina Ćirković
2. mesto – prof. Milena Drndarević i prof. Bojana Pršendić
3. mesto – Igor Mišurović i Irena Čučković

Đački parlament SŠVG zahvaljuje se Opštini Veliko Gradište na finansijskoj podršci, kao i ugostiteljskim objektima „Kasina kod Ajduka“, „Prima“ i „Galerija“, koji su sponzorisali nagrade za 1, 2. i 3. mesto. Takođe, zahvaljujemo se i Turističkoj organizaciji Veliko Gradište, koja je obezbedila dodatnu nagradu za 1. mesto.

TPKNEWS/elektronskicicak/Foto: Milica Vračarić

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker