POKUŠJ UBISTVA U TRSTU: Tinejdžer iz Topolovnika napao razbijenim flašama 30-godišnjeg Italijana

Policija u Trstu, na zahtev tužilaštva, lišila je slobode u subotu ujutru 26. maja, dvojicu šesnajstogodišnjaka – jednog italijana i jednog državljanina Srbije, koji je kako saznajemo rodom iz Topolovnika, kod Velikog Gradišta, zbog pokušaja ubistva.

Kako prenose italijanski mediji, oni su pre neki dan na trgu Peruđino u Trstu napali jednog 30-godišnjeg Italijana. Njih dvojica su žrtvu više puta razbijenim flašama udarili po leđima, dok nije od zadobijenih povreda pao na zemlju. Da bi se nakon toga udaljili sa lice mesta.

Nakon dolaska policije i pružene prve pomoći žrtvi od strane lekara hitne pomoći, on je dao detaljan opis svojih napača policiji, što je i pomoglo u brzoj identifikaciji i pronalaženju dvojice prestupnika.

Dvojica maloletnika su uhapšena i odvedena u ustanovu za maloletne prestupnike.

N. Jenić

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker