ISPUNJENO PROROČANTSVO: Ivica Dačić postaje ministar kod Putina

Ispunjeno je još jedno proročanstvo čuvenog sprskog proroka Čedomira Jovanovića – ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić dobiće resor u vladi Rusije!

FoNet/AP-PUTIN-DAÈIÆ

Kako javljaju izvori bliski poznatom proroku, Dačić će u ruskoj vladi dobiti ministarstvo za gubernizaciju Srbije, pošto je poslednjim izjavama, ali i onim iz devedesetih godina, pokazao i dokazao da je jedini političar s ovih prostora koji je zaista dostojan te funkcije.

– Doći će čovek koji će posle desetak godina političkog kamufliranja evropskog tipa konačno ponovo otvoriti dušu i usta i reći će ono što prosečan glasač u Srbiji najlakše može da svari. On će doći sa kale, znači brdo, i reći će da je Srbiji draža Rusija od EU. Na njega će biti ponosan i njegov pokojni politički guru, zadivljen time što je učenik uspeo ono što on nije – navodi se, između ostalog, u viziji proroka Jovanovića.

OVO SU IZMIŠLJENE VESTI KOJE SLUŽE SAMO ZA ZABAVU!

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker