VELIKO GRADIŠTE I GOLUBAC: Snimljen promo spot istorijskih akvarela Dunava (VIDEO)

Dobro došli u Veliko Gradište i Golubac, varošice na obali Dunava, bogate istorije savršeno uklopljene u neverovatan pejzaž.

Foto: Screenshot

Uživajte u nestvarnim predelima koji okružuju brojne manastire, šetnji pored Srebrnog jezera, pogledu s Golubačke tvrđave i brojnim specijalitetima kraja.

Izuzev naziva, u ostatku spota nema opisa i komentara, već se prikazuju jedino prirodne lepote, crkve i lokacije značajne kao deo turističke ponude Gradišta i Golupca. Golubačka tvrđava, Ramska tvrđava, Srebrno jezero, manastir Nimnik i Narodni muzej su neka od mesta koja se mogu videti u spotu. U spotu su prikazani i neki od specijaliteta i manifestacija iz ovog kraja.

Nedostatak komentara ili objašnjenja u spotu je jedna od zamerki, jer mi ovde znamo gde je Srebrno jezero, manastir Nimnik i Narodni muzej, ali je nekome sa strane potrebna bar jedna rečenica opisa koji bi ga zaista privukao da dođe i pogleda ih uživo.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker