UŽAS U AUSTRIJI: Telo nestale Srpkinje (26) pronađeno u reci In!

Policija je u subotu u ranim jutarnjim satima izvukla telo žene iz reke In u blizini hidroelektrane Kirhbil. Prema informacijama policije reč je zapravo o Srpkinji Dženifer V. (26), majci dvoje dece, koja je nestala 2. februara ove godine.

Prema rečima portparola policije naređena je hitna obdukcija tela, a za sada je potvrđeno odeća na telu pronađenom u reci odgovara opisu garderobe koji je na sebi imala Dženifer kada je nestala. Ova dvadesetšestogodišnjakinja je živela i radila u Tirolu, a nestala je na putu od posla do kuće. “U početku istrage nije bilo nikakvih znakova nastilnog nestanka”, rekao je šef policije Valter Pup.

Portparol tužilaštva Hansjorg Majer je u razgovoru za medije izjavio da su se tokom istrage oni vodili idejom da nesrećna žena oteta. Očuh koji je već bio privođen, sada se ponovo našao iza rešetaka. On se sumnjiči za ubistvo mlade Srpkinje, a rezultati obdukcije će pokazati više detalja o ovom slučaju.

Dženifer V. (26) je misteriozno nestala 2. februara na putu do kuće. Posle opsežne istrage saopšteno je da je nesrećna žena nastradala pod sumnjivim okolnostima. Do sada obdukcijom još uvek nisu identifikovane povrede koje bi potvrdile da je nesrećna žena nastradala nasilnim putem, a sve to otežava činjenica da je telo 26 godišnjakinje pre nego je pronađeno bilo u vodi punih 8 nedelja.Trenutni dokazi ukazuju na to da je nesrećna žena, poreklom Vlahinja, žrtva nasilnog zločina.

Takođe se sumnja da su bračni problem motiv ubistva Dženifer V. Ona je kako se saznalo tokom istrage planirala da napusti muža i povede svoje dvoje dece, od 2 i 4 godine, sa sobom.Glavni osumnjičeni je njen svekar (42), koga je policija ponovo privela. On je nesrećnu ženu svojim taksi kombijem pokupio 2. februara posle posla i odvezao ka Briksenu u Taleu.

Tamo su se njih dvoje navodno posvađali pored jednog super marketa, kada je ona napustila automobil.Uprkos izjavama svedoka da su viđeni zajedno kao i podacima sa mobilnog telefona koji ga povezuju sa nestankom Dženifer, otac njenog supruga negira krivicu i odbacuje sve optužbe na svoj račun. On je već bio privođen , pa pušten, a posle pronalaska leša policija ga je ponovo vratila iza rešetaka. Policije čine sve kako bi što pre rasvetlili ovaj zločin do kraja.

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker