UHAPŠENI: Policija uhapsila mladiće koji su ojadili kuće gastrabajtera u selu Bobovo kod Svilajnca!

Policijska uprava u Jagodini saopštila je juče da su uhapšeni D.S (32) i N.P (22) iz okoline Svilajnca, osumnjičeni da su u selu Bobovu kod Svilajnca, obijali kuće meštana na radu u inostranstvu i odnosili razne stvari.

Njima je po odobrenju Osnovnog javnog tužilaštva u Despotovcu određena mera zadržavanja do 48 sati “zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili više krivičnih dela teška krađa”, stoji u saopštenju.

– Osumnjičeni će, nakon isteka mere zadržavanja, biti sprovedeni nadležnom tužilaštvu – navodi se u soapštenju.

U saopštenju se navodi da se “osumnjičeni terete da su u prethodnom periodu u selu Bobovu, opština Svilajnac, obijali kuće meštana koji se nalaze na privremenom radu u inostranstvu i iz njih otuđivali televizore, nakit, tehničku robu i alat”.

TPKNEWS/L.M.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker