NAIVNI ILI NASAMARENI? Odbornici kučevačkih socijalista na stubu srama pred celom Srbijom (VIDEO)

Svojom lakomislenošću, dobrotom i naivnošću više od 20 iskrenih domaćina i dobrih ljudi opštine Kučevo koje je nasamarila Sanja Vukojević našlo se na stubu srama i danas su predmet sprdnje i podsmevanja na Fejsbuku za skoro 130.000 ljudi širom Srbije.

Screenshot

Tokom poslednjih 30 godina višestranačja i od uvođenja izbornih procesa ljudi su dobrim delom ukazivali poverenje predstavnicima političkih stranaka i partija kojima su bili potrebni na odborničkim listama.

Sem onih koji su se borili za odborničko mesto iz čistog ličnog interesa, većina ostalih ljudi je naivno prihvatala odborničke kandidature kada su im predlagali, nudili i ubeđivali predstavnici političkih stranaka na lokalu.

Godinama unazad, Sanja Vukojević je zloupotrebljavala poverenje naivnih meštana koji su pristajali da joj popunjavaju mesta na odborničkoj listi, ponajviše iz razloga što su se osećali neprijatno da odbiju poziv, a dobrim delom zato što su iskreni simpatizeri Socijalističke Partije Srbije i Ivice Dačića, za razliku od Sanje Vukojević koja je SPS koristila isključivo za sticanje ličnih koristi.

Ljudi koji su pristajali da budu kandidovani na odborničkim listama SPS su mahom dobri i lakoverni ljudi, domaćini i oni koji veruju u socijalističku ideologiju. Svojim pristankom nisu bili svesni rizika i odgovornosti koje odbornička kandidatura nosi sa sobom, a ponajmanje su bili svesni da pristankom na kandidaturu za opštinski odbor SPS daju podrušku bračnom paru Sanji i Zoranu Vukojeviću koje Sanja samovoljno smešta u vrh odborničke liste kako bi stekli odbornička mesta i novčane nadokande koje ta funkcija omogućava.

Ovog puta u izbornu trku je pokušala da se uključi i Grupa građana “Budimo ljudi” kojoj su građani sami prilazili sa željom da se nađu na odborničkoj listi kako bi se demokratizovao rad Skupštine opštine i kako bi se građani uključili direktnim učešćem u donošenje odluka koje se tiču kvaliteta njihovih života u opštini Kučevo.

Tokom izborne kampanje ova nezavisna grupa građana je imala modernu i izuzetno vidljivu kampanju na društvenim mrežama, te kako članovi opštinske izborne komisije koju čine i 3 člana OO SPS Kučevo nisu birali sredstva da eliminišu odborničku listu ove grupe građana, snimljen je video koji ukazuje na ljude koje je Sanja Vukojević patetikom, lažnim obećanjima, poneke i prisilom ubedila da se kandiduju na listi.

Do danas je taj video na Fejsbuku pregledalo skoro 130.000 građana širom Srbije koji teraju sprdnju sa ovim nedužnim i lakovernim ljudima koji su sami sebe žrtvovali zarad ličnih koristi bračnog para Sanje i Zorana Vukojevića.

Nakon ove ogromne sramote kojima je Sanja Vukojević nasamarila i izložila naivne i nedužne ljude zarad sticanja odborničke fotelje, nameće se pitanje za sledeće lokalne izbore ko će od iskrenih simpatizera SPS-a iz Kučeva imati hrabrosti da se ponovo nađe na stubu srama i da im se podsmeva cela Srbija.

(Tpknews.com/I.M.S.)

16 Komentari

 1. Ја званично подносим оставку на све функције што ми дала Сања у СПС и одричем је се преко новина. До свидания товариши није чика Фирул за ове ваше зајебанције. Саће пролеће и оде чика Фирул на Дунав са камп кућицу а ви се букарите ко мршаве свиње.

  1. Daragoj tovariš Firul ti znaš da uvek možes da se obratiš za pomoć kod tvog prijatelja Laleta,simpazitera SPS.

 2. Slušaj Firul, ako ces da cepas stranku ne moze to tako. Ja za Sanju ginem i ima da dobijes batine za ovo si napisao. Ovo ti kazem kao sekretar partije i da znas da ja ne mogu da se bukarin ko mrsava svinja, jer sam debeo.

 3. Oduvek je vazilo pravilo da u socijalizmu dobro zive samo clanovi partije a obican narod na kazanu. To smo videli tokom 90-tih kada su socijalisti bili na vlasti u punom kapacitetu i vodil nas kroz ratove, sankcije, inflaciju i na kraju udruzeni sa radikalima sadasnjim naprednjacima doveli do bombardovanja i sukobom sa NATO paktom.

  1. Prema nasoj evidenciji u komunalnom u toku svog mandata clana opstinskog veca za ekologiju i ruralni razvoj Cobe je uradio sledece:

   – u 2021 gde je nasledio 2.5 miliona od dotadasnjeg vecnika Darijana Drikica i za taj novac je porucio 27 pocinkovanih kontejnera koji su rasporedjeni na teritoriji grada Kuceva i sanirao je nekoliko divljih deponija, a kojih i oni pored olaze na Peku i to dva puta, jer cim se uklanjao taj šut, neko je opet bacao.
   – u 2022 godini se izborio da se budzet za ekologiju i zastitu zivotne sredine poveca za duplo, na 5 miliona i za taj novac su svi mestani sela Mustapic, Misljenovac i Ljesnica koji imaju ugovor sa JKP dobili kante za smece od 120l. Uveo je celo selo Voluja u organizovani sistem odvozenja i potpuno opremio reciklaznin centar kod Betonjerke za reciklazi tvrdog otpada od plastike. Iste godine je Kucevo dobilo jos 26 plasticnih kontejnera od 1100l koji su rasporedjeni po gradu kao dopuna za bolju uslugu gradjanima Kuceva. Sanirano je i rekultuvirano je nekoliko divljih deponija.
   – u 2023 mu Mikic i Sanja namerno smanjuju budzet ponovo na 2.5 miliona, ali bez obzira na to on uspeva da nabavi 138 plasticnih kanti od 120l i 26 kontejnera od 1100l kojima je trebalo da se selo Kaona uvede u sistem organizovanog odvozenja smeca, ali je umesto Kaone uvedena Sevica. Takodje je kupio 36 pocinkovanih pepeljara zapremine 50kg da gradjani Kuceva bacaju pepeo i zar iz lozista u njih da ne bi palili plasticne kontejnere, ali su tada smenili Marijoka i te pepeljare su ostale u skladistu mod Betonjerke.

   Za to vreme njegove kolege clanovi veca iz SPS nisu uradili nista, a isto su primali pare, a kad je Sanja smenila tu dvojicu i imenovala Firula i Siketa Jovanovica, Firul je isao samo da se slika po turnirima.

   Sinisa Sike Jovanovic je ostao upamcen da je unakazio stocni fond kao clan veca za poljoprivredu ispred SPSa, a o tome svedoci ono sto smo svi bili sokirani.

   Na proslavi rodjendana SNS svi su u cudu gledali kako je halapljivo sam pojeo celo prase, pa zato ne treba da se ljuti sto mu dali nadimak Sampras i sto ga zbog toga zajebava celo Kucevo.

   Sve ste oterali sto je valjalo i.manite se vise postenih ljudi.

 4. Sanja je politička prošlost.2020 je zaje*ala Ćuku i sa njenim odbornicima preletela kod Perišića kako bi napravili većinu.Sada kada Perišiću ne treba više mozda joj on i ponudi mrvicu hleba,recimo da bude šef parka preko puta autobuske stanice🤣

 5. Prema svedočenju dugogodišnjeg delegata na utakmicama Zvonko Kleptoman Zvončica je uvek pravio kombinacije, potkradao je sudije, igrače, delegati, pa čak i publiku. Često je dobijao batine od kojih je skrenuo jer su ga tukli po glavi. Prema svedočenju istog sportskog radnika Zvončica je ponekad uspešno uspevao da izbegne batine tako što je nudio da ga trpaju samo da mu ne traže da mu vrate pare. Jednom se ceo fudbalski klub Sloga naredjao kada je Zvončica završio na ušivanje čmara. Tada je Kleptoman izjavio dupe dajem al pare ne vraćam.

 6. Novice Janoševiću bolesniku,kola za ludake su spremna.Očekuj da će uskoro da dođu po tebe i da to odvedu na lečenje u Lazu Lazarevič.

 7. Pokušavaš Novice debilu da se vadiš na sve moguće načine ali ti ne uspeva.Svi znaju da si lažov i lopov i da si maznuo iz budzeta opštine 25 miliona dinara.Čeka te ili ludnica ili apsana.

 8. Prema svedočenju jednog uvaženog sportskog radnika i izvrsnog poznavaoca lika i dela Zvonka Zvončice Kleptomana neposredno pre izbora Zvonko je od njega tražio pare kako bi namerno poništio listu Žutaća u Kučevu. Znajući ga iz ranijeg perioda Zvonku je ponuđen kurac koji je on sa oduševljenjem prihvatio. Dakle po svedočenju našeg uglednog sportskog radnika Zvonko je prodao svoju partiju za kurac čak je na izbornoj komisiji glasao za sve predloge vlasti. Ujedno je priznao to što svi znaju da je on autor svih tekstova na TPK NEWS kao Mile Sova 😄😄😄😄 i za svaki tekst i komentar dobija po jedan kurac.

 9. Novice Veprino uvlačiš se SPS u du*e kao da su oni naivni i glupi.Znaju oni da si ti najveći lažov,manipulator,da imaš preko 100 lažnih fb profila i ako neko piše i laže kao pas to si ti VEPRINO PRAZNOGLAVA😂😂😂

 10. Prema svedočenju dugogodišnjeg delegata na utakmicama Zvonko Kleptoman Zvončica je uvek pravio kombinacije, potkradao je sudije, igrače, delegati, pa čak i publiku. Često je dobijao batine od kojih je skrenuo jer su ga tukli po glavi. Prema svedočenju istog sportskog radnika Zvončica je ponekad uspešno uspevao da izbegne batine tako što je nudio da ga trpaju samo da mu ne traže da mu vrate pare. Jednom se ceo fudbalski klub Sloga naredjao kada je Zvončica završio na ušivanje čmara. Tada je Kleptoman izjavio dupe dajem al pare ne vraćam….

 11. Zvonko Kleptoman Zvončica Kurvica je potpuno odlepio.Danju ne sme da izadje iz stana od kad mu je čestitan rodjendan. Izašao je noću u tri sata i go šetao gradom na minus deset. Pošto u to vreme nema nikoga bolesnik umislio da su svi pobegli, ha,ha,ha. Jedino je Džeki bio budan i iskoristio priliku da naguzi Zvonka pošteno. Kad ga niko ne jebe pet posto dobro mu dodje i ker Džeki. Zvončica se okuražio pa je nastavio da piše gluposti pod izmišljenim imenima. Sad znamo, kada god Znonko nešto piše Džeki ga je punio..

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker