UHAPŠENA RADNICA: Ojadila javnog izvršitelja za skoro dva miliona dinara!

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su K. K. (29) zbog sumnje da je počinila proneveru.

Foto: EPA

K. K. (29) se sumnjiči da je od februara do novembra prošle godine, u nameri da sebi pribavi protivpravnu imovinsku korist, neosnovano izvršila prenos novca uz korišćenje kartice za pristup namenskom računu koja joj je poverena u radu na račune koji su u njenom vlasništvu.

Na taj način ona je, kako se sumnja, protivpravno prisvojila 1.841.141 dinara.

Osumnjičena je, uz krivičnu prijavu, privedena nadležnom tužilaštvu.

(Tpknews.com/MUP)

2 Komentari

  1. Svaka čast za opsežan i stručan rad UKP bio je ovo herojski posao. Jel su sledeći za hapšenje braća Vučić, Brnabić, Mali, Gašić, Veselinović, Radojčić i ostali?

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker