KLUB “DIAMOND” POPRIŠTE NEREDA: Pijani mladići napali policajce

Minulog vikenda u noći između petka i subote, oko dva sata izjutra, ispred požarevačkog kluba „Diamond“ dvojica mladića u alkoholisanom stanju napalo je policajce iz interventne jedinice prilikom pokušaja da ih legetimišu, koji su došli na poziv obezbeđenja tog kluba, jer su pomenuti mladići pravili nered, razbijali čaše i flaše i vređali prisutne goste i osoblje restorana.

Klub Dajmond

Jedan od njih je jednom mladiću razbio flašu o glavu, koji je zadobio lakše telesne povrede.

Prema rečima jednog taksiste koji je sedeći u svom vozilu na svojoj polaznoj stanici pored pomenutog kluba jedan mladić je ispred ulaza u klub mokrio kada je pristigla policija iz Interventne jedinice.

– Policajci su pokušali da ga legetimišu, ali se on nije obazirao na to, već je nastavio da mokri. Jedan od policajaca je ponovo zatražio da im da ličnu kartu na uvid našta se ovaj okrenuo prema njemu i prosiktao: „Šta oćete bre, pandurčine jedne“. Nakon tih izrečenih reči zamannuo je nogom na policajca želeći da ga udari. Policajac se izmakao ali je ipak primio udarac u donjem delu leđa. Ostali policajci su munjevito reagovali i ubrzo savladali razjarenog mladića, oborivši ga na pločnik vezali lisicama. Međutim tu nije bilo sve gotovo, priča naš očevidac i dodaje da je njegov drug, koji je izašao iz kluba i kada je video da ga je policija savladala i lisicama vezala, psujući napao policajce.“P…. pandurske. Pustite mi druga. Sve ću da vas pobijem“, urlao je on- priča naš izvor. Prema njegovim rečima, na kraju zaleteo se na policajce želeći nogom da ih udari ali je ubrzo, na isti način, savladan kao i njegov drug. Nakon toga obojica su „maricom“ odvedena u policijsku stanicu.

Požarevačka policija potvrdila nam je ovaj događaj rekavši da su protiv pomenutih mladića po nalogu Osnovnog tužilaštva podnete adekvatne prijave u redovnom postupku, što znači da im nije bilo određeno nikakvo zadržavanje, niti bilo kakav pritvor.

U Osnovnom tužilaštvu stigla je krivična prijava protiv Požarevljana A. M (21) i D.V (22) zbog osnovane sumnje da su izvršila krivično delo ometanje službenih lica u obavljanju poslova bezbednosti ili održavanja javnog reda i mira. Protiv A.M. podneta je i krivična prijava nanošenja lakših telesnih povreda, jer je jednog mladića udario flašom u glavu.

TPKNEWS / M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker