KO SE PROTIVI REŽIMU BIĆE UHAPŠEN: Policija upala u stan doktorke Jovane Stojković i uhapsila je! (VIDEO)

Policija je rano jutros upala u stan antivakserke i predsednice pokreta Živim za Srbiju Jovane Stojković i uhapsila je. Dolazak policije i raspravu sa njima Stojkovićeva je emitovala uživo na Fejsbuk profilu pokreta, da bi policija nakon što je zaplenila kompjuter Jovane, izbrisala njenu stranicu na Fejsbuku i snimak koji je objavila.

Screenshot

Kako se čulo u razgovoru Stojkovićeve i njenog supruga koji je sve snimao, inspektori sa policijskim značkama oko vrata došli su sa naredbom za pretres stana, da bi je nakon toga uhapsila. Nalog je izdat jer se Stojkovićeva sumnjiči za izazivanje straha i panike.

Poznata antivakserka, inače političarka i psihijatar, bunila se i raspravljala sa pripadnicima MUP koji su došli do njenog stana, kako se čuje u snimku, zbog straha da će joj policajci “podmetnuti oružje ili drogu”.

– Kao da smo kriminalci. Šta očekujete da pronađete ovde, oružje i drogu kod nekoga koga sumnjičite za izazivanje straha i panike? Šta očekujete da pronađete u stanu kod nekoga ko izaziva strah i paniku? – , pitala je Stojkovićeva i njen suprug koji je snimao ceo razgovor.

Zvanične potvrde iz MUP-a o pretresu stana Jovane Stojković još nema, a kako nezvanično saznajemo Jovani Stojković je određeno im je zadržavanje od 48 sati uz krivičnu prijavu za izazivanje straha i panike.

PROČITAJ I

3 Komentari

  1. Jao ljudi sta nam sve ovo rade? Dali ste mogli da zamislite da se ovo pre nekih desetak godina desava? Te hapsenja te pretresi te Izvrsioci te sluzbe za socijalni rad….. Dokle ovo ide i kad ce se ovaj narod jednom osvestiti, cak i ti SNSovci? Dali u takvoj drzavi misle i dalje da zive? Nemojte ljudi da saginjate glave i da kazete :Ma cuti dobro je moze i gore da bude ili da mislite vazno da se ovo meni ne desava. Polako, svi cete doci na red. Hvala bogu sto sam napustio ovu zemlju na vreme a vi koji ste ostali u njoj , Jao vama!!!

  2. Sigurno gore nema, ali kolko se sećam ova gospodja je izašla na vodjine izbore u nekoj nacion-faš garnituri tako da su isti dali legitimitet onim bednim 48% izašlih, znači da podržava snsdiktatora i njegov lik i delo.

    1. Pa šta ako je izašla na izbore???
      Kakve veze to ima sa slobodom govora i ljudskim pravima???
      Ne vidiš šumu od drveta druže galaksija

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker