UHAPŠEN POŽAREVLJANIN U BEČU: Ojadio bečke parfimerije – zujalice skidao alatom umotanim u novine!

Požarevljanin (37) uhapšen je u Beču kada je uhvaćen sa ukradenim parfemom u jednoj parfimeriji.

Foto: Screenshot/LPD Wien

Kako naovode austrijski mediji Požarevljaninu je ovo treća krađa u istoj radnji, a poslednji put uhvaćen je na delu.

– Požarevljanina je primetio zaposleni u parfimeriji. Video je kako vadi alat za skidanje zujalica iz džepa. Alat je bio umotan u novine. Skida zujalicu i ponovo umotava alat i parfem stavlja u džep. Planirao je da neprimećeno prođe aparat na vratima, ali mu to nije pošlo za rukom – navode austrijski mediji.

Prema navodima austrijskih medija Požarevljanin je uhvaćen ispred izlaza lokala i zadržan do dolaska policije.

– Zaposleni su policiji izjavili da je uhapšenom Požarevljaninu dva puta pošlo za rukom da ukrade parfeme, a ovog puta je sprečen. Uhapšeni Požarevljanin je navodno policajcima priznao krivično delo i odveden je u pritvor – pišu austrijski mediji.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker