UHAPŠEN MAJDANPEČANIN, POTRAGA ZA SAUČESNICIMA: Hladnim oružjem napali kineske radnike Ziđina na ulici

Po nalogu nadležnog tužilaštva, policija Policijske stanice u Majdanpeku, podneće krivičnu prijavu protiv muškarca iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje opasnim oruđem pri tuči ili svađi, saopštio je portparol Policijske uprave Bor.

Policija tereti muškarca (48) iz Majdnapeka da je sa još dvojicom muškaraca, za kojima se intenzivno traga, 18. septembra, na ulici prišao četvorici radnika kompanije Ziđin.

U saopštenju PU Bor navodi se, takođe, da su se trojica muškaraca obratila rečima koje, kako su prijavili policiji, radnici kompanije Ziđin nisu razumeli, a potom su jednog od njih odgurnuli i izvadili nož i čekić, ali ih nisu upotrebili.

Pripadnici Policijske stanice Majdanpek intenzivno tragaju za druga dva lica.

Jedan komentar

  1. Blago majdanpečanima sa tako efikasnom policijom. U Kučevu je defilovalo 30 pripadnika paravojnih formacija u crnim majicama na kojima je pisalo Kobre, odbornike su privodili na skupštini u crnim džipovima a 20 odbornika nisu ni pozvani na toj sednici. Advokat Zuca je ukrao odbornička uverenja, skupštinska služba sa predsednikom skupštine je falsifikovala zapisnik sa konstitutivne sednice. Visoki službenik policije iz Požarevca je došao u Kučevo i naredio da se ne legitimišu ljudi u crnim majicama iako su ti ljudi pozatvarali opštini za rad sa strankama. Sud, tužilaštvo i policija ćute o tome. Sramota i bruka od opštine i države.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker