TUŽNA PRIČA UBIJENOG MAJSTOR MARKA IZ BARIČA: Ostao bez žene, sin otišao u inostranstvo, a ubio ga ašovom komšija sa poternice

Dragosalav Stević (62) koga je na kućnom pragu ašovom nasmrt pretukao poznanik Aleksandar Mišić (25), zvani Tota, bio je cenjeni majstor u golubačkom selu Barič, gde se i dogodilo ubistvo.

Ubijeni Dragosalav Stević /Foto: Privatna arhiva

Kako navode meštani Bariča, Dragoslav, koga su zvali majstor Marko, bio je divan čovek.

– Još sam u šoku da je njega ubio. Dragoslav se družio sa Aleksandrovim ocem, živeli su relativno blizu. Baš ne mogu da poverujem. Majstor Marko je bio vrsan zidar, majstor svog zanata – , navodi jedna meštanka ovog golubačkog sela.

Kaže, čula je i ona od komšija da su juče, u više navrata, videli Aleksandra i Dragoslava zajedno.

– Dragoslav je voleo da popije, ali nikada nije bio pijan, dok je Aleksandar stalno bio pod dejstvom narkotika i alkohola. Verujem da i nije postojao razlog da ubije Marka nego mu je bio pomućen razum od sve te hemije u mozgu – , kaže ona.

Kako navodi dalje, Dragoslav je živeo sam u kući.

– Supruga Ljiljana ga je napustila pre nekoliko godina, a sin Ratko je živeo sa njim, ali je trenutno otišao na tri meseca u Holandiju. Javili su mu, trebalo bi danas da stigne avionom – kaže ova meštanka iz Bariča.

Ona navodi i da se za zločin saznalo kada je Aleksandar, nakon što je ubio bespomoćnog čoveka, otišao kući i sa vrata rekao ocu da je ubio Dragoslava.

– Njegov otac je pozvao policiju i Hitnu pomoć, ali je za Dragoslava bilo kasno. Aleksandar inače nije stalno bio ovde, često se selio jer je bio pod prismotrom policije. Malo je živeo u Bariču, malo u Rabrovu odakle mu je otac, a bio je i u Austriji. Shodno krivičnim radnjama kojima se bavio, tako se i selio – , zaključuje ova žena.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker