I DANAS ZUBATO SUNCE: Tokom jutra hladno, u toku dana sunčano i malo toplije

U Srbiji će danas ujutro biti hladno sa slabim mrazom, ponegde po kotlinama kratkotrajna magla, a u toku dana pretežno sunčano i malo toplije, ali i dalje sveže, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

U toku noći na jugu će biti naoblačenje s kišom, u planinama sa snegom. Duvaće slab vetar, promenljivog smera. Najniža temperatura će se kretati od minus tri do jedan stepen, najviša od 11 do 14 stepeni.

U Braničevskom okrugu će ujutro biti hladno sa slabim mrazom. U toku dana pretežno sunčano i malo toplije, ali i dalje sveže. Duvaće slab vetar, promenljivog smera. Najniža temperatura kretaće se od minus tri do nule, najviša 12 stepeni.

(Tpknews.com/Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker