OTKRIVAMO NAJVEĆU TAJNU (4. DEO): Nepotizam i iskorišćavanje pozicija vlasti u Velikom Gradištu!

Najveći današnji problem mladih ljudi jeste nezaposlenost, mada takav problem nemaju deca čiji su roditelji funcioneri u SNS-u Veliko Gradište.

Očit primer nepotizma i iskorišćavanja pozicija vlasti jeste ZORICA MLADENOVIĆ šef odborničke grupe SNS-a u Skupštini Opštine Veliko Gradište, koja je zamenila Vladimira Štrpca, o čijim ste finansijskim apetitima čitali u više navrata.

Koristeći svoju poziciju odbornika i Zorica Mladenović je za mesto člana komisije za propise predložila svoju ćerku JELENU MARKOVIĆ. Kao član komisije ista je primala nadoknado od 30 hiljada dinara mesečno, a pri tome je bila i zapošljena u MUP-u Srbije Policijska Stanica Veliko Gradište.

Kao dokaz prilaže se njena lična ostavka upućena Skupštini Opštine Veliko Gradište.

Dok stotine mladih i školovanih ljudi čami na birou za zapošljavanje, dotle neki imaju po dve plate.

Poštovani građani dobro razmislite za koga će te ubuduće glasati.

Da parodija bude veća na njeno mesto imenovana je LJUBIMKA BLAŽEVIĆ, istaknuti borac za interese mladih, koja je pored penzije prigrabila sebi još 30 hiljada dinara mesečne nadoknade i ako je svima poznato da nije PRAVNIK.

Da se opštinarima žurilo da podmire različite interese, govori činjenica da je u rešenju imenovana LJUBIMKA BLAŽEVIĆ a da je u obrazloženju navedeno da je to Vlada Dačić.

“ŠTA RADITE BRE OPŠTINARI – ČITA LI NEKO SKUPŠTINSKI MATRIJAL”?

M. Lalić

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker