Sutra besplatni preventivni pregledi u Kostolcu

U okviru obeležavanja „Meseca oktobra – meseca starih“, Crveni krst Požarevac u sredu 11. oktobra u Kostolcu organizuje akciju preventivnih pregleda i to merenje krvnog pritiska i nivoa šećera u krvi.

Požarevački Crveni krst akciju organizuje u saradnji sa GO Kostolac i Patronažnom službom Doma zdravlja Kostolac.

Pored pregleda koji će se vršiti u vremenu od 10 do 12 časova, u prostorijama Kancelarije za romska pitanja, preko puta glavne pošte u Kostolcu, građani će imati mogućnost da se posavetuju sa lekarom na koji način mogu da vode računa o svom zdravlju i preventivno deluju protiv brojnih bolesti.

TPKNEWS/CK Požarevac

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker