Stigao dinosaurus u Veliko Gradište (FOTO)

Dečje igralište u gradskom parku juče je dobilo i dinosaurusa! Ovaj veliki dečji multifunkcionalni centar sa više sadržaja služiće deci za igru, zabavu i edukaciju.

Sastavljen od platformi, mostova, stepenica, vertikalne penjalice sa otvorima, tunela i tobogana, vatrogasnog spusta i peščanika, dinosaurus će pružiti zadovoljstvo mališanima, ali i starijoj deci kao i roditeljima dok uživaju u njihovoj igri. Pored igrališta su postavljene i dve nove ljuljaške pa će najmlađi posetioci imati veći izbor za zabavu.

Kompletna igraonica je izrađena u skladu sa evropskim normativima za izradu dečjeg mobilijara-opreme i poseduje sertifikat o sigurnosti i bezbednosti dece. Naravno, roditelji su i ovde dužni da vode računa o svojoj deci.

Naručilac ovog multifunkcionalnog centra za igru, vrednog 939.360 dinara, je Mesna zajednica Veliko Gradište.

Ove godine se mnogo ulagalo u dečja igrališta kako bi se mališanima obezbedio prostor za bezbedan boravak i igru. Ovih dana su na igralištu u Oraščaru postavljene i dve klupe gde će i odrasli moći da predahnu.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker