Uhapšen Srbin provalnik u Italiji, izboli ga šrafcigerom u Rimu!

Srbin A. M. (31) ranjen je i uhapšen u Rimu nakon što je pokušao da obije stan bračnog para iz Rumunije. Kako prenose italijanski mediji, Srbin je šrafcigerom obio vrata stana i uzeo keramičku posudu s novcem, posle čega je usledila krvava drama.

– Prvo je šrafcigerom otvorio ulazna vrata i ušunjao se u stan. Žena, koja je u tom momentu bila u svom domu, čula je buku i izašla iz sobe da vidi šta se dešava. Tada ju je lopov udario u lice i zadao joj ubod šrafcigerom. Zatim je nameravao da s plenom izađe napolje. Međutim, u hodniku se sudario sa njenim suprugom, koji je pokušao da zaustavi razbojnika – opisali su pljačku italijanski mediji.

Prema njihovim tvrdnjama, Srbin i Rumun su tada počeli da se tuku.

– Srbin je sve vreme u ruci držao šrafciger, ali je Rumun uspeo da mu ga otme. Njime ga je dva puta ubo i tako uspeo da ga zadrži do dolaska policije – pišu tamošnji mediji.

Nakon drame, policija je uhapsila Srbina.

TPKNEWS/M.L

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker