JEZIVI DETALJI UBISTVA U BEČU: Izbo bivšu ženu, pokupio decu pa sa ljubavnicom otišao na odmor!

Timi S. (31), nekadašnji učesnik takmičenja za mistera lepote, moraće da zameni svetla pozornice zatvorskom ćelijom.

Foto: Printscreen Heute

On je u četvrtak priznao da je ubio svoju bivšu suprugu Sabinu L. (31) sa kojom ima ćerku (3) i sina (5).

On je na saslušanju otkrio detalje ovog gnusnog zločina.  Timi je došao u ponedeljak po decu kako bi sa nima i svojom novom devojkom otišao na odmor u Valdivert.

Međutim kada je decu izveo ispred zgrade, rekao im je da ga sačekaju dok porazgovara sa njihovom mamom. Vratio se u stan bivše supruge i tu su se kako je rekao žestoko posvađali oko starateljstva nad decom. Navodno je Sabina dohvatila nož i nasrnula na Tima i posekla ga po ruci.

On je rekao inspektorima da je uspeo da joj otme nož i ubode je najpre jednom u grudi i još čeriri puta u leđa. Uzeo je Sabinin mobilni telefon i nož kojim je izvršio zločin, zaključao stan i mirne duše otišao na odmor sa decom i ljubavnicom. Krio je povredu, a onda iscenirao nesreću i otišao u bolnicu u Valdvirtelu, a nož i mobilni je bacio u Dunav.

Kako se Sabina nije javljala rodbini oni su alarmirali policiju koja je u sredu provalila u stan i pronašla njeno beživotno telo. Tima su pronašli u Valdvirtelu i on je u početku negirao da je ubio bivšu suprugu, međutim u četvrtak je sve priznao!

(TPKNEWS / Heute.at)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker