SOLARNI PANELI I ENERGETSKA EFIKASNOST: Opština Veliko Gradište poziva građane na edukativne radionice

Opština Veliko Gradište poziva zainteresovane građane na edukativne radionice „Solarni paneli i energetska efikasnost“ koje će biti održane 09. i 10. juna, u sali Skupštine opštine Veliko Gradište, sa početkom u 18 časova.

Foto: M.V.

Radionice se organizuju u saradnji sa Energetskom zadrugom „Eletropionir“, a uz podršku Fondacije za otvoreno društvo koja sufinansira ugradnju solarnih panela na zgradu PU „Majski cvet“ i OŠ „Ivo Lola Ribar“ u Velikom Gradištu.

Cilj radionica jeste upoznavanje sa novim perspektivama i mogućnostima u oblasti energetske efikasnosti (prozjumeri, domaćinstva, zajedničke zadružne elektrane projekcija ulaganja u zadružnu elektranu iz perspektive rasta cene ee u narednom periodu), zajednice obnovljih izvora energije – koristi za domaćinstva i građane itd.

Istoga dana, u prepodnevnim časovima, đaci srednje i osnovne škole iz Velikog Gradišta prisustvovaće radionicama za učenike na istu temu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker