SAMOUBISTVO KOD ŽABARA: Muškarac presudio sebi hicem iz pištolja ispred kapije svoje kuće

Zoran Živanović (80) iz Vlaškog Dola kod Žabara, izvršio je u noći između četvrtka i petka samoubistvo, tako što je pucao sebi u glavu.

Foto: Ilustracija

Kako saznajemo, Zoran je, uz izgovor, u petak, oko 3 sata ujutru, rekao ženi da ide da legne i da će i on doći kasnije.

Međutim, umesto na spavanje, Zoran je otišao u garažu, uzeo pištolj, gde je policija kasnije pronašla municiju malokalibarskog pištolja Bereta-22 L.R. i otišao do ulazne kapije koju je otvorio i metar od nje sebi presudio hicem u čelo.

Zoranovo telo u lokvi krvi, u 6:10 u petak ujutru, video je komšija Darko M. koji je krenuo na posao, i odmah pozvao policiju i hitnu pomoć misleći da je pao i povredio se. Kada je policija došla, na zemlji pored Zoranove desne noge pronašli su pištolj i shvatili da se radi o samoubistvu.

Sumnja se da je Zoran digao ruku na sebe zbog zdravstvenih razloga, a njegova supruga, koja je saznala da se Zoran ubio tek nakon što je policija došla, kaze da ništa nije navodilo na to da sam sebi oduzme život.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker