SNS KADAR: Direktor Vodovoda pijan fizički napao i vređao sekretaricu na 8. mart (VIDEO)

Udruženi sindikati Srbije „Sloga“ obaveštavaju javnost da je Goran Kozić, izvršni direktor beogradskog Vodovoda, sektora za odnose sa javnošću, na 8. mart u alkoholisanom stanju napao sekretaricu, nasilnički izbacio iz kancelarije, vređao rečima „k**vo jedna“ i lomio stvari, navodi se u saopštenju sindikata „Sloga“, koje prenosimo u celosti:

Screenshot

„Zahtevamo od nadležnog tužilaštva i policije da odmah reaguju i saslušaju sve svedoke događaja, a nakon toga i adekvatno kazne.

Pozivamo celokupnu srpsku javnost, posebno novinarska udruženja da javno osude nasilničko i bahato ponašanje Gorana Kozića, kadra SNS koji nastavlja da promoviše prostakluk, posebno na današnji dan koji se širom sveta i kod nas u Srbiji obeležava kao dan promovisanja ravnopravnosti i unapređenja ženskih prava.

Kozić je više puta prijavljivan od strane koleginica zbog uznemiravanja.

Devedesetih godina, u vreme Miloševića, bio je zaposlen u „Politici“, najstarijoj medijskoj kući na Balkanu, gde je uređivao rubriku „Odjeci i reagovanja“, koju su čitaoci sa zgražanjem nazivali „krici i jauci“.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker