AMSS: Saobraćaj umerenog intenziteta, kolone kamiona na Batrovcima, mogući odroni na putevima

Prema informacijama Uprave granične policije Srbije, na teretnim terminalima graničnih prelaza vozila se jutros zadržavaju najduže na prelazu Batrovci, na izlazu, i to osam sati, dok na prelazu Bogojevo čekaju sedam sati.

Foto: Tanjug

Na prelazima Horgoš i Šid kamioni čekaju po 60 minuta, a na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila, navodi Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Prema informacijama AMSS-a, vozače danas očekuju suvi ili mestimično vlažni kolovozi zbog povremene kiše koju meteorolozi najavljuju za danas.

Zbog promenljivih vremenskih prilika mogući su odroni na putevima koji prolaze kroz klisure i useke. Saobraćaj je van gradova i većih naseljenih mesta umerenog inteziteta i za sada se odvija beza većih zastoja i vanrednih obustava, sem na deonicama gde su radovi u toku.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker