VOZAČ HLADNJAČE POPIO PREKRŠAJNU PRIJAVU: Nadrogiran zaspao za volanom, pa sa nasipa kod Srebrnog jezera sleteo u Dunav (FOTO/VIDEO)

Policija u Velikom Gradištu, podnela je odgovarajuću prekršajnu prijavu protiv vozača (31) teretnog dostavnog vozila „iveko“ koji je u naselju Beli Bagrem u četvrtak 15. februara oko 8:30 sati sleteo sa nasipa u Dunav.

Foto: Facebook

Kako navode za TPKNEWS iz policije u Velikom Gradištu, do udesa u naselju Beli Bagrem na nasipu koji Srebrno jezero razdvaja od Dunava došlo je kada je vozač (31) teretnog dostavnog vozila „iveko“ koji razvozi mleko vraćajući se prema Velikom Gradištu pod uticajem narkotika zaspao za volanom, izgubio kontrolu nad vozilom, prešao u suprotnu kolovoznu traku, udario u banderu pored puta, nakon čega je sleteo u Dunav.

Na sreću u ovoj saobraćajnoj nezgodi nije bilo povređenih, a srećna okolnost je da je kamion sleteo na mestu gde je Dunav plitak, pa je hladnjača uz pomoć građevinske mašine ubrzo izvučena na suvo.

Vozaču je određeno zadržavanje i protiv njega je podneta odgovarajuća prekršajna prijava.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker